Ankatek Yapı Malzemeleri

Adres: Aski Arkası Hamit Kaplan Caddesi No: 3/D ULUS/ANKARA
Telefon: 0312 309 30 59-56 Fax: 0312 309 30 69
 • Ankatek Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. kuruluş amacına uygun şekilde kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve güncel şartlara uygunluğu için, müşterilerine taahhüt içerecek şekilde bir kalite politikası oluşturmuştur.

  Kalite Politikamız

  Müşteri özel istekleri ve kendi hedeflerimiz doğrultusunda Yapı Malzemeleri sektöründe her türlü her türlü Pompa, Hidrofor, Vana, PVC ve benzeri ürünleri müşterilerimize sunmak, son teknolojiyi takip ederek gerekli tüm yatırımları yapmak ve eğitimli personelimizle ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek, gerek firma içi gerekse firma dışı müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmaktır.

  Vizyonumuz

  Çalışanları ile birlikte kuşaklar boyu varlığını sürdüren, teknolojiyi takip eden ve her mücadeleden teknik gücü ile galip çıkan bir firma olmaktır.

  Misyonumuz

  Küresel pazarda ana sanayileri için vazgeçilmez yan sanayi imalatçılarından birisi olmaktır.

   

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 ANKATEK YAPI MALZEMELERİ